Fragment plakatu na którym widniej napis Braniewski Jarmark Mikołajkowy  5 grudnia 2021 godzina 10:00 – 18:00, Plac ks. prał Tadeusza Brandysa w Braniewie

5 grudnia 2021 godzina 10:00 – 18:00, Plac ks. prał Tadeusza Brandysa w Braniewie

Fotografia wystawy skaładającej się z plakatóww ramach, przedstawiających ucharakteryzowanych ludzi w otoczeniu przyrody, wcielających się w określone postacie z bajek Warmii i Mazur. Na każdej tablicy jest też krótki tekst opisujący daną postać.

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza do obejrzenia wystawy: „Demony, duchy. Kto mieszka w bajkach Warmii i Mazur”.

Plakat informujący o wydarzeniu dotyczący spotkaia autorskiego , które odbędzie się 16 listopada o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie . Spotkanie z  Stanisławem Kuprjaniukiem pod hasłem   "O pomnikach i innych formach upamiętnienia poległych Warmiaków podczas I wojny światowej", połączony z promocją książki „Pomniki pierwszowojenne na Warmii".

We wtorek, 16 listopada o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbędzie się wykład Stanisława Kuprjaniuka "O pomnikach i innych formach upamiętnienia poległych Warmiaków podczas I wojny światowej", połączony z promocją książki „Pomniki pierwszowojenne na Warmii".

Zapraszamy!

Plakat informujący o tym, iż Starosta Braniewski oraz Burmistrz Miasta Braniewa zapraszają na obchody 103. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Starosta Braniewski oraz Burmistrz Miasta Braniewa zapraszają na obchody 103. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Fotografia z napisem Braniewszki dzień Seniora.

14.11.2021 godzina 15:00 – Braniewskie Centrum Kultury
wstęp wolny.